Nepal DRR Portal

Government of Nepal

Nepal Disaster Risk Reduction Portal

Kathmandu, Nepal

    National Flag of Nepal
सूचनाः यस विभाग मार्फत ११५५ बाट बाढी पूर्व सूचनाको SMS पठाउनको साथै ११५५ बाट नै टोल फ्रि सञ्चान गरि बाढी सम्बन्धि जानकारी समेत गराईरहेकोमा एकैपटक धेरै जनाबाट जानकरीको लागि फोन आउनाले फोन ब्यस्त हुने भएकाले सूचना लिनको लागि प्रयासरत रहनहुन अनुरोध छ । साथै मनसुन अबधिमा यहाँहरूको सेवामा २४ सै घण्टा रहने जानकारी गराउँदछौ।
मिति २०७७-०३-२८ः-आज कन्काई, कोशी,कमला,बागमती, नारायणी नदी र प्रदेश १,२ भई बहने साना नदीमा बहाब उच्च हुने तथा बागमती, गण्डकी प्रदेश भई बहने नदीमा पनि बहाव बढ्ने, प्रदेश १ र २ को तराईको जिल्लामा बाढीको उच्च जोखिम
View detail on DHM

Disaster Focal Person

S.No. Name Designation Organization Telephone Mobile Email
1 Indu Ghimire Joint Secretary Ministry of Home Affairs 01-4211241 9851140005 ighimire027@gmail.com
2 Hum Bahadur K.C. Joint Secretary Ministry of Law, Justice and Parliamentary Affairs 014211176 9841351471 kchumbahadur@yahoo.com
3 Chuda Mani Bhandari Joint Secretary Ministry of Health and Population 014250842 9851129255 cmbgulmi@gmail.com
4 Gehendra Rajbhandari Joint Secretary Ministry of Foreign Affairs 014200182 9841254788 gahendra7@hotmail.com
5 Shambhu Prasad Regmi Under Secretary Ministry of Home Affairs 01-4200257 9841333348 sregmig@gmail.com
6 Rishiraj Acharya Under Secretary Ministry of Federal Affairs and General Administration 0 9841296990 acharya22005@gmail.com
7 Sabita Karki Under Secretary Ministry of Women, Children and Senior Citizen 014200251 9851193818 karkigsabita40@gmail.com
8 Bishnu Prasad Bhattrai Under Secretary Ministry of Youth and Sports 014200550 9851128282 Bishnub888@gmail.com
9 Bijendra Krishna Singh Under Secretary Ministry of Forest and Environment 014211567 9841579982 bijendra25@yahoo.com
10 Anup Nepal Under Secretary Ministry of Communication and Information Technology 014211980 9841520115 anup.nepal@nepal.gov.np
11 Manohar Ghimire Under Secretary National Reconstruction Authority . 9851226559 mgmanjit@gmail.com
12 Pradarsani Kumari Under Secretary Ministry of Industry, Commerce and Supplies 014211967 9851120005 pradasaniekumari7@gmail.com
13 Nirmala Neupane Under Secretary Ministry of Defence 014211285 9841554923 nirmalaguragai123@gmail.com
14 Khima Devi Langwa Under Secretary Ministry of Culture,Tourism and Civil Avaiation . 9841445883 lgkhima@yahoo.com
15 Krishna Prasad Sapkota Under Secretary OPMCM 014211073 9851155801 krishnasapkota00@gmail.com
16 Jaya Prasad Acharya Under Secretary Ministry of Education, Science and Technology 014200383 9841429705 acharyajayaprasad@gmail.com
17 Shivranjan Paudel Under Secretary National Planning Commission 014211133 9843156191 srpoudel@npc.gov.np
18 Baburam Bhandari Under Secretary Ministry of Finance 014211301 9841919207,9851113424 brbhandari1@yahoo.com/ brbhandari@mof.gov.np
19 Sundar Prasad Sharma Under Secretary Department of Forests and Soil Conservation 0 9841311069 sharmasp1966@yahoo.com
20 Sujan Jojiju Under Secretary Ministry of Labor, Employment and Social Protection 014211984 9841451411 sujan.jojiju@gmail.com
21 Laxman Prasad Bashyal Under Secretary Ministry of Education, Science and Technology 01-4200383 9841400221 lbashyal@hotmail.com
22 Bamshi Kumar Acharya Under Secretary Ministry of Home Affairs +977-9851097651 +977-9851097651 bamshia18@yahoo.com
23 Gopal Giri Under Secretary Ministry of Land Management, Cooperatives and Poverty Alleviation 0 9841299599 gopal.giri@nepal.gov.np
24 Dr.Gangadatta Acharya Under Secretary Ministry of Agriculture and Livestock Development 0 9841371697 0
25 Sita Duwadi Section Officer Ministry of Federal Affairs and General Administration 0 9841037494 slamichhane2011@yahoo.com
26 Binod Gnawali Section Officer Ministry of Agriculture and Livestock Development 014211950 9851194278 binod.iaas@gmail.com ganga1971@gmail.com binod.gnawali@nepal.gov.np
27 Suresh Kumar Sharma S.D.E. Department of Water Resources and Irrigation 01-5537136 9841888004 suresh_29@hotmail.com
28 Laxmi K.C. S.D.E. Department of Roads 0 9851087472 luxmee10@gmail.com
29 Subash Thapa Colonel Nepal Army 014246490 9851138890 captsubash@gmail.com
30 Prakash Shrestha SSP Armed Police Force 01-5249042 9851259720 apfdisastermgmt@gmail.com, snprks70@gmail.com
31 Bikram Bahadur Chand SSP Nepal Police 014359306 9851293444 cmgmt@nepalpolice.gov.np
32 Chiranjibi Gautam Deputy Director Department of Education 0 9843219456 0
33 Madhav Prasad Timilsina . National Investigation Department 014211718 9841368278 madhavtmcna@gmail.com
34 Prabhat Shrestha . Ministry of Drinking Water 01-4413744/4418259 9851244520 shres_prabhat@yahoo.com
35 Bhojraj Ghimire . Nepal Red Cross Society 014272761 9851007289 bhojraj.ghimire@nrcs.org
36 Dipendra Panta . Social Welfare Council 01-5555448/5555494/5555489 9841305769 dipendra.panta@swc.org.np
37 Sumeer Koirala . Department of Survey 0 9851161924 sumeer.koirala@nepal.gov.np
38 Kishor Kumar Bhattarai . Metropolitan emergency operation center 0 9851004397 kishorkbhattarai1@gmail.com
39 Shyam Kishor Sah . Tribhuvan International Airport Civil Aviation Office 01-4113033 9851138338 shyamk.sah@caanepal.gov.np, atcshyam@gmail.com
40 Sarojkumar Pokhrel . Tribhuvan International Airport Civil Aviation Office 0 9849031425 sarojkumarpokhrel@gmail.com
41 Sunil Pokharel . Department Of Hydrology and Meteorology 0 9841154377 sunilpokharel2014@gmail.com
42 Parajuli Kedar . Department of Health Services 0 9841270452 parajulikedar90@yahoo.com
43 Mona Aryal Director Nepal Red Cross Society 014270650 9851146777 mona.aryal@nrcs.org
44 Anita Adhikari Director Department of Women and Children 015547013 9851009496 anita.adhikari2007@gmail.com
45 Dev Chandralal Karn Director Civil Aviation Authority of Nepal 014262324 9841305937 d_karna@hotmail.com
46 Krishna Tuladhar Director Central Bureau of Statistics 01-4245946 9841189895 krishna_n@hotmail.com
47 Bal Krishna Pokharel Director Nepal Chamber of Commerce 014230947 9851281325 bpokharen@gmail.com
48 Shantosh Karki Lieutenant Colonel Nepal Army 014245240 9841281718 shantoshkarki37@gmail.com
49 Kishwor Shrestha Senior Divisional Engineer Ministry of Urban Development 014200282 9808776214 kishor9712@gmail.com
50 Eg G.C. Senior Divisional Engineer Ministry of Energy, Water Resource and Irrigation 014200119 9841490579 .
51 Bhupendra Bahadur Shrestha Senior Divisional Engineer Ministry of Physical Infrastructure and Transportation 014211570 9851092410 bhupen67@gmail.com
52 Narayan Prasad Bhandari Senior Divisional Engineer Department of Urban Development & Building Construction 014257890 9841295253 npbhandari@gmail.com
53 Dr Rajit Ojha Senior Divisional Engineer Department of Water Supply and Sewerage Management 0 0 itsmerajeet@gmail.com
54 Bikram Shrestha Zoowa Senior Divisional Hydrologist Department Of Hydrology and Meteorology 014441092 9860088578 b_zoowa@hotmail.com